Naše služby

Poskytujeme službu laserového čištění, jedná se o povrchové čištění převážně kovových a některých kompozitních materiálů bez porušení základního materiálu. Stroj pro laserové čištění je mobilní a je možné ho přemístit k Vám při zachování všech bezpečnostních standardů. Je vhodný k čištění kovových materiálů od koroze, mastnot, lepidel a dalších nežádoucích nečistot na povrchové vrstvě. V plastikářském, gumárenském a sklářském průmyslu je vhodný k čištění forem. Vhodný k čištění historických předmětů (bloky motorů, karoserie, pískovec, sochy atd.). Po laserovém čistění není potřeba další úprava povrchové vrstvy před lakováním.

 

Naše dílna

Disponujeme vlastními prostory. Po domluvě jsme schopni přímo ve Vašem podniku vyzvednout materiál k vyčištění a po kompletním vyčištění Vám přivezeme zpět zcela čistou Vámi požadovanou součást.

 

Jsme mobilní

Při nemožnosti přemístit materiál do naší dílny převezeme čistící laser přímo k Vám do Vašich prostor. Nadrozměrnou a těžkou součást můžete nechat na svém místě, vyčistíme ji přímo na místě. Velkou a těžkou formu není třeba demontovat ze vstřikovacího lisu. S Vaším veteránem nemusíte vyjíždět z garáže. Vaší historickou kamennou sochu na zahrádce přijedeme vyčistit přímo k Vám. Nechcete z fabriky odvážet drahé součástky? Vyčistíme je u Vás.

 

Flexibilita

Nabízíme HOTLINE 24h. Operátor zapekl formu ve stroji a výroba stojí? Po domluvě jsme schopni ihned přijet a formu vyčistit. Jsme schopni uzavřít rámcovou smlouvu a jezdit k Vám čistit součásti pravidelně. Řešíme čištění jednotlivých kusů, i kompletní čištění strojů a zařízení.